Informatie Slotuitvoering 18 augustus 2022

 

Welkom!
Van harte welkom bij de Slotuitvoering van de 60ste Zomercursus Woudschoten! Wat fijn dat we u dit jaar weer als publiek mogen verwelkomen in de Beukenhof, of online via de livestream.

Opzet van de uitvoeringen
Vanaf 15.00 uur bent u van harte welkom op de Beukenhof in Biezenmortel.

Het programma is opgesplitst in twee delen: vanaf 15.30 klinkt er kamermuziek op verschillende locaties in en rondom het gebouw en vanaf 20.15 verplaatst de Slotuitvoering zich naar de Kerk, waar de kamerorkesten met solist, het koor en het Tutti Zomercursus Orkest zullen klinken. Tussendoor, vanaf 18.00, kunt u zich versterken bij het jaarlijkse buffet. De kosten hiervoor bedragen €17,50 (ter plekke te betalen, bij voorkeur met pin) en een reservering is verplicht.

Livestream
De Slotuitvoering is (met uitzondering van het programma op de Binnenhof) ook digitaal te volgen middels een livestream. Voor elke zaal kunt u hieronder de link naar de stream vinden. In het programmaboekje – dat u hier kunt downloaden – kunt u terugvinden welk ensemble op welk moment waar speelt. Ook vindt u hierin meer informatie over de Zomercursus, het verloop van de Slotuitvoering en onze fondsen en donateurs.

Zomercursus Woudschoten Salade Buffet

Menu Zomercursus Woudschoten buffet 2022
De inschrijving voor het buffet is inmiddels gesloten. Heeft u niet gereserveerd, maar zou u toch mee willen eten? Stuur dan een mailtje naar info@zomercursuswoudschoten.nl.

Salades:

  • Kartoffel salade
  • Pasta met tomaat en pesto

Diverse soorten brood met verschillende smeersels

Warme gerechten:

  • Krieltjes uit de oven met rozemarijn, zeezout en tijm
  • Kalfsstoofvlees met tomaat, paprika en komijn
  • Kipfilet met zoetzure saus
  • Frietjes
  • 2 vegetarische groentenschotels

Dessert:

  • Diverse soorten waterijsjes

Prijs:     Euro  17,50 (inclusief 1 glas rosé)

Terras (kamermuziek vanaf 15.30) - Programma en livestream

 

Dit programma is te bekijken via: https://www.twitch.tv/zcwterras

 

15:30

D. Sjostakovitsj: Präludium

Jeron Reijne (trompet), Emma Vondenhoff (harp), Jaïra Hibbel (viool), Liron Snitselaar (cello)

 

15:36

W.A. Mozart: Strijkkwartet in D, KV575, deel IV – Allegretto

Thierry van der Weijden, Tobias de Wit (viool), Emma van den Wijngaard (altviool), Koert Jansonius (cello)

 

15:43

M. Easte: Fantasia

Xinyi Wang, Marijke Huijnen, Louis den Hoedt, Liron Snitselaar (cello)

 

15:48

A. Piazzolla: Vier seizoenen – Zomer

Lotje Dalmijn (slagwerk), Vitto van Leeuwen (piano), Marit Berghuis (viool)

 

16:00

A. Piazzolla: Oblivion

Carlien Oudeman (dwarsfluit), Vitto van Leeuwen (piano), Josefien van der Brug (cello)

 

16:09

W.A. Mozart: Fluitkwartet in C, KV285b, deel I – Allegro

Carlien Oudeman (dwarsfluit), Hannah van Wiggen, Simone van Kleef (viool), Valentijn de Graaf (contrabas)

 

16:15

W.A. Mozart: Drie aria’s uit ‘Die Zauberflöte’

Jeron Reijne (trompet), Ilja Zevenhek (piano), Hannah van Wiggen (viool), Louis den Hoedt (cello)

 

16:30

E. Grieg: Strijkkwartet in g, deel III – Intermezzo

Otto Back, Leonora Back (viool), Ido Heeres (altviool), Nynke van Royen (cello)

 

16:40

F. Mendelssohn: Pianotrio op. 49 in d, deel II – Andante con moto tranquilo

Meike van der Heijden (piano), Tobias de Wit (viool), Christophe Kernkamp (cello)

 

16:50

L. van Beethoven: Strijkkwartet op. 18 nr. 4 in c, deel I – Allegro ma non tanto

Sara van Melle, Paula van der Willigen (viool), Mijntje Marees (altviool), Nynke van Royen (cello)

 

17:01

S. Prokofiev: Ouverture op Hebreeuwse thema’s, op. 34

Sanne Peters (klarinet), Ilja de Goede (piano), Merlijn Bakker, Marit Berghuis (viool), Mijntje Marees (altviool), Nynke van Royen (cello)

 

17:11

Emma Suzanna: Living Music Box, op. 3

Floris Bordewijk, Noortje Kroep (viool), Ida den Hoedt (altviool), Chiara Keeman (cello)

 

17:22

L. Gabrielli: Suite voor vier violen, deel I – Adagio con espressione

Paula van der Willigen, Ivo Slootbeek, Sara van Melle, Ida den Hoedt (viool)

 

17:30

Barbershop : The old songs, Keep the world singing, Pretty Baby

Karla Röckmann, Emmy Kernkamp, Marit Berghuis, Ilja de Goede (zang)

 

17:38

A. Lloyd Webber: The Phantom of the Opera (arr. Maintz)

Bente Meulenbeld, Maarit van der Linden (hobo), Robin Schot (klarinet), Marah Maintz (hoorn)

 

17:52

N. Johnson: Knives Out Theme – Largo, piu mosso

Anthe de Zwart, Hannah van Wiggen (viool), Floris Bordewijk (altviool), Valentijn de Graaf (contrabas)

 

17:57

J. Lee Graham: Trio in Bes, deel I – Allegro spiritoso

Charlie van Diepen (altviool), Birgit Peters (cello), Valentijn de Graaf (contrabas)

 

18:05

W.A. Mozart: Fluitkwartet in C, KV285b, deel II – Andantino

Mischa Marx (dwarsfluit), Hafey Lilja Hreinsdóttir (fagot), Liselotte Polman (viool), Floris Bordewijk (altviool)

 

18:13

L. van Beethoven: Pianotrio op. 1 nr. 3 in c, deel II – Andante cantabile con variazioni

Ilja Zevenhek (piano), Ida den Hoedt (viool), Louis den Hoedt (cello)

 

18:19

J. Hook: Sonate voor drie fluiten, op. 83, delen I – Allegretto & II – Andante

Carlien Oudeman, Mischa Marx, Renske Linker (dwarsfluit)

 

18:27

J. de Souza Alencar: Kwartet nr. 6 – Adagio, andante

Louis den Hoedt, Meike Esch, Birgit Peters, Xinyi Wang (cello)

 

18:35

A. Reicha: Fluitkwintet in A, deel I – Allegro

Sarah van der Lijke (dwarsfluit), Victor Schwarzwälder, Lydia Zweers (viool), Alix Rodenburg (altviool), Josefien van der Brug (cello)

Kapel (kamermuziek vanaf 16.00) - Programma en livestream

 

Dit programma is te bekijken via https://www.twitch.tv/zcwkapel.

 

16:00

E. von Dohnanyi: Sextet op. 37, deel IV – Allegro vivace giocoso

Paulien Backer (klarinet), Marah Maintz (hoorn), Kris van der Plas (piano), Eline Bergsma (viool), Floris Heeres (altviool), Mare Plantinga (cello)

 

16:10

J. Brahms: Klarinetkwintet in b, op. 115, deel IV – Con moto

Paulien Backer (klarinet), Vera Backer, Merlijn Bakker (viool), Floris Heeres (altviool), Matthijs van der Kolk (cello)

 

16:20

J. Brahms: Strijkkwintet nr. 2 in G, op. 111, deel – Allegro

Otto Back, Ivo Slootbeek (viool), Mijntje Marees, Ido Heeres (altviool), Lieve Marees (cello)

 

16:27

B. Marcello: Canon triplex

Emmy Kernkamp, Tobias de Wit, Sophie van Veen, Gijs Linn, Merel Popken, Marit Berghuis (zang)

 

16:34

P. Schat: Uit Septet: Con Fuoco, Presto & Adagio

Laura Roman-Vals (dwarsfluit), Sanne Peters, Robin Schot (klarinet), Marah Maintz (hoorn), Lotje Dalmijn (slagwerk), Zara Le Clercq (piano), Mare Plantinga (cello)

 

16:43

J.S. Bach: Prelude en Fuga in Cis, BWV 848 (arr. P. Maxwell Davies)

Lisanne Assen (dwarsfluit), Sanne Peters (klarinet), Lotje Dalmijn (marimba), Ilja Zevenhek (klavecimbel), Evan van Dijk (viool), Nynke van Royen (cello)

 

16:49

A. Dvořâk: Pianokwintet nr. 2 in A, op. 81, deel I – Allegro ma non tanto

Vitto van Leeuwen (piano), Franz Röckmann, Marthe van Wonderen (viool), Raïsa Ploeg (altviool), Aymara Gosen (cello)

 

16:59

C. Saint-Saëns: Carnaval der Dieren, delen I, VII, XII & XIV

Merel Popken (dwarsfluit), Paulien Backer (klarinet), Lotje Dalmijn (slagwerk), Kris van der Plas (piano), Vera Backer, Alix Rodenburg (viool), Floris Heeres (altviool), Karla Röckmann (cello), Joost Slootbeek (contrabas)

 

17:10

F. Mendelssohn: Strijkoktet op. 20, deel I – Allegro

Silke Kolfschoten, Leonora Back, Hannah Roest, Ivo Slootbeek (viool), Ido Heeres, Linde Bijvoet (altviool), Aymara Gosen, Christophe Kernkamp (cello)

 

17:18

P.I. Tsjaikovski: Souvenir de Florence, deel I – Allegro con spirito

Alan Mukriani, Maartje van Assema (viool), Jytte Balm, Linde Bijvoet (altviool), Simon Zweers, Zoey Dor (cello)

 

17:29

C. Franck: Pianokwintet in f, deel II – Lento con molto sentimento

Kris van der Plas (piano), Alan Mukriani, Anna Várdy (viool), Jytte Balm (altviool), Zoey Dor (cello)

 

17:44

G. Mahler: Pianokwartet in a

Ilja de Goede (piano), Victor Schwarzwälder (viool), Linde Bijvoet (altviool), Matthijs van der Kolk (cello)

 

17:57

A. Vivaldi: Concerto in g, RV106, deel I – Allegro

Emma Vondenhoff (fagot), Roos Vondenhoff (klavecimbel), Wendel de Bruijne, Roos Kneppers (viool)

 

18:05

H. Villa Lobos: Bachianas Brasileiras 5, deel I – Aria cantilena

Mare Plantinga, Merle Doesburg, Matthijs van der Kolk, Mette Schiphorst, Josefien van der Brug, Christophe Kernkamp, Koert Jansonius, Chiara Keeman (cello)

 

18:14

A. Piazzolla: SVP

Lotje Dalmijn (slagwerk), Lydia Zweers, Floris Bordewijk (viool), Emma van den Wijngaard (altviool)

 

18:20

A. Bax: In Memoriam

Maarit van der Linden (althobo), Emma Vondenhoff (harp), Anthe de Zwart, Floris Bordewijk (viool), Emma van den Wijngaard (altviool), Merle Doesburg (cello)

 

18:29

L. van Beethoven: Septet op. 20, deel I – Adagio, Allegro

Gijs Linn (klarinet), Roos Vondenhoff (fagot), Marah Maintz (hoorn), Anna Várdy (viool), Eline Bergsma (altviool), Mare Plantinga (cello), Joost Slootbeek (contrabas)

 

18:40

P. Hindemith: Kleine Kammermusik op. 24, nr. 2, deel I – Lustig, mäßig schnelle Viertel

Merel Popken (dwarsfluit), Maarit van der Linden (hobo), Robin Schot (klarinet), Roos Vondenhoff (fagot), Marah Maintz (hoorn)

 

Feestzaal (kamermuziek vanaf 16.15) - Programma en livestream

Dit programma is te bekijken via https://www.twitch.tv/zcwfeest.

 

16:30

Z. Smalys: Bassoon Mosaic, delen I – Ancient Dance & V – Tango

Hafey Lilja Hreinsdóttir, Emma Vondenhoff (fagot), Meike Esch (cello), Valentijn de Graaf (contrabas)

 

16:39

F. Mendelssohn: Strijkkwartet op. 81, deel II – Scherzo

Wendel de Bruijne, Lydia Zweers (viool), Alix Rodenburg (altviool), Chiara Keeman (cello)

 

16:47

H. Purcell: Chacony in g

Zara Le Clercq (klavecimbel), Joost Slootbeek (contrabas), Anna Várdy, Eline Bergsma (barokviool), Jytte Balm (barokaltviool)

 

16:55

L. van Beethoven: Strijkkwartet op. 18 no. 4 in c, deel I – Allegro ma non tanto

Anna Várdy, Hannah Roest (viool), Jytte Balm (altviool), Sofie Dumoulin (cello)

 

17:05

A. Hoffmeister: Kwartet op. 16 in c, deel I – Allegro

Renske Linker (dwarsfluit), Roos Kneppers (viool), Hannah Krekel (altviool), Koert Jansonius (cello)

 

17:14

F. Schubert: Strijkkwartet nr. 14 ‘Der Tod und das Mädchen’ D810, uit deel II – Andante

Merlijn Bakker, Franz Röckmann (viool), Sophie van Veen (altviool), Karla Röckmann (cello)

 

17:24

F. Schubert: Strijkkwartet nr. 14 ‘Der Tod und das Mädchen’ D810, deel I – Allegro

Otto Back, Tobias de Wit (viool), Ido Heeres (altviool), Lieve Marees (cello)

 

17:33

F. Hermann: Trio op. 5, Capriccio nr. 2 – Allegro molto

Alix Rodenburg, Lydia Zweers, Marthe van Wonderen (viool)

 

17:44

A. Vivaldi: La Follia, op 1:12

Hafey Lilja Hreinsdóttir (fagot), Chiara Keeman, Simon Zweers, Nynke van Royen (cello)

 

17:54

J. Brahms: Brahms strijksextet no. 2 in G, op. 36, deel I – Allegro non troppo

Vera Backer, Franz Röckmann (viool), Eline Bergsma, Sophie van Veen (altviool), Koert Jansonius, Josefien van der Brug (cello)

 

18:03

G. Rossini: Sonata a quattro in G

Sophie van Veen, Marthe van Wonderen (viool), Aymara Gosen (cello), Joost Slootbeek (contrabas)

 

18:11

A. Correlli: Concerto Grosso op. 6 no. 4 in D – Adagio & Allegro

Casper Pieck, Wendel de Bruijne, Simone van Kleef, Noortje Kroep, Ivo Slootbeek, Thierry van der Weijden (viool), Charlie van Diepen, Hannah Krekel (altviool), Xinyi Wang, Birgit Peters (cello), Joost Slootbeek (contrabas)

 

18:20

M. Easte: Softly for Falling

Liron Snitselaar, Charlie van Diepen, Birgit Peters (cello)

 

18:26

J. Ibert: Cinque pieces en trio, delen I – Allegro vivo, II – Andantino & III – Allegro assai

Bente Meulenbeld (hobo), Sanne Peters (klarinet), Hafey Lilja Hreinsdóttir (fagot)

 

18:35

F. Schubert: Strijkkwartet nr. 13 ‘Rosamunde’, op. 29 D.804, deel I – Allegro ma non troppo

Merlijn Bakker, Silke Kolfschoten (viool), Ido Heeres (altviool), Zoey Dor (cello)

 

18:44

H. Purcell: Abdelazar, suite voor strijkers – Rondeau & Air

Valentijn de Graaf (contrabas), Anne van Grootheest, Casper Pieck (barokviool), Jaïra Hibbel (barokaltviool), Koert Jansonius (barokcello)

Rivo Torto (kamermuziek vanaf 16.00) - Programma en livestream

Dit programma is te bekijken via https://www.twitch.tv/zcwrivot.

 

16:00

C. Debussy: Pianotrio in G, deel I – Andantino con moto allegro

Laura Roman-Vals (dwarsfluit), Zara Le Clercq (piano), Karla Röckmann (cello)

 

16:12

L. van Beethoven: Kwintet in Es (arr. voor kwartet), op. 16a, deel II – Andante cantabile

Felix Hoezen (piano), Tobias de Wit (viool), Linde Bijvoet (altviool), Simon Zweers (cello)

 

16:21

F. Schubert: Strijkkwartet nr. 14 ‘Der Tod und das Mädchen’ D810, deel I – Allegro

Silke Kolfschoten, Alan Mukriani (viool), Victor Schwarzwälder (altviool), Merle Doesburg (cello)

 

16:30

G. Rossini: Kwartet nr. 3, deel I – Allegro vivace

Pouya Azimi, Evan van Dijk (viool), Ivo Slootbeek (altviool), Koert Jansonius (cello)

 

16:38

F. Schubert: Strijkkwartet nr. 13 ‘Rosamunde’, op. 29 D.804, deel I – Allegro ma non troppo

Anthe de Zwart, Liselotte Polman (viool), Mijntje Marees (altviool), Lieve Marees (cello)

 

16:46

L. van Beethoven: Trio op. 87, deel II – Adagio

Liselotte Polman, Noortje Kroep (viool), Simone van Kleef (altviool)

 

16:55

R. Schumann: Pianokwintet op. 44, deel I – Allegro brilliante

Ilja Zevenhek (piano), Hannah van Wiggen, Anthe de Zwart (viool), Noortje Kroep (altviool), Mette Schiphorst (cello)

 

17:05

H. Andriessen: Pastorale

Lisanne Assen (dwarsfluit), Roos Vondenhoff (piano), Casper Pieck (viool)

 

17:15

L. van Beethoven: Strijkkwartet op. 18 nr. 4 in c, deel I – Allegro ma non tanto

Pouya Azimi, Evan van Dijk (viool), Victor Schwarzwälder (altviool), Mare Plantinga (cello)

 

17:25

A. Dvořâk: Strijkkwartet nr. 12 in F ‘Amerikaans’, op. 96, deel II – Lento

Thierry van der Weijden, Roos Kneppers (viool), Titus van Rijn (altviool), Chiara Keeman (cello)

 

17:36

A. Dvořâk: Trio voor twee violen en altviool op. 75a, delen I – Cavatina, II – Capriccio & III – Romance

Evan van Dijk, Pouya Azimi (viool), Emma van den Wijngaard (altviool)

 

17:45

D. Sjostakovitsj: Strijkkwartet nr. 8 in c, op. 110, delen I – Largo & II – Allegro molto

Alan Mukriani, Merlijn Bakker (viool), Raïsa Ploeg (altviool), Aymara Gosen (cello)

 

17:57

L. van Beethoven: Trio op. 9, deel I – Allegro con spirito

Paula van der Willigen (viool), Ido Heeres (altviool), Simon Zweers (cello)

Hieronymuszaal (kamermuziek vanaf 16.00) - Programma en livestream

Dit programma is te bekijken via https://www.twitch.tv/zcwhiero.

 

16:00

J. van Bree: Allegro voor vier strijkkwartetten

Pouya Azimi, Noortje Kroep, Evan van Dijk, Marthe van Wonderen, Sara van Melle, Raïsa Ploeg, Roos Kneppers, Ida den Hoedt (viool), Titus van Rijn, Casper Pieck, Emma van den Wijngaard, Jytte Balm (altviool), Louis den Hoedt, Xinyi Wang, Aymara Gosen, Charlie van Diepen, Nynke van Royen (cello)

 

16:15

M. Ravel: Strijkkwartet in F, deel II – Assez vif, très rythmé

Marthe van Wonderen, Alix Rodenburg (viool), Raïsa Ploeg (altviool), Mare Plantinga (cello)

 

16:25

J. Brahms: Klarinetkwintet in b, op. 115, deel I – Allegro

Paulien Backer (klarinet), Anna Várdy, Maartje van Assema (viool), Raïsa Ploeg (altviool), Karla Röckmann (cello)

 

16:36

A. Dvořâk: Pianokwintet nr. 2 in A, op. 81, deel I – Allegro ma non tanto

Ilja de Goede (piano), Eline Bergsma, Marit Berghuis (viool), Raïsa Ploeg (altviool), Matthijs van der Kolk (cello)

 

16:45

M. Ravel: Introduction et Allegro

Laura Roman-Vals (dwarsfluit), Robin Schot (klarinet), Kris van der Plas (piano), Leonora Back, Merlijn Bakker (viool), Victor Schwarzwälder (altviool), Zoey Dor (cello)

 

16:58

R. Schumann: Pianokwartet in Es, op. 47, deel I – Sostenuto assai, allegro ma non troppo

Zara Le Clercq (piano), Leonora Back (viool), Victor Schwarzwälder (altviool), Matthijs van der Kolk (cello)

 

17:08

G. Fauré: Pianotrio op. 120 in d, deel I – Allegro ma non troppo

Robin Schot (klarinet), Zara Le Clercq (piano), Merle Doesburg (cello)

 

17:18

J. Brahms: Klarinettrio op. 114, deel I – Allegro

Gijs Linn (klarinet), Felix Hoezen (piano), Sofie Dumoulin (cello)

 

17:29

M. Moszkowski: Suite voor twee violen en piano in g, op. 71, deel III – Lento assai

Vitto van Leeuwen (piano), Hannah Roest, Vera Backer (viool)

 

17:36

A. Dvořâk: Pianokwintet nr. 2 in A, op. 81, deel III – Scherzo

Felix Hoezen (piano), Maartje van Assema, Leonora Back (viool), Floris Heeres (altviool), Sofie Dumoulin (cello)

 

17:45

D. Sjostakovitsj: Pianokwintet op. 57, deel III – Scherzo

Vitto van Leeuwen (piano), Maartje van Assema, Anna Várdy (viool), Floris Heeres (altviool), Sofie Dumoulin (cello)

 

17:52

S. Prokofiev: Ouverture op Hebreeuwse thema’s, op. 34

Gijs Linn (klarinet), Kris van der Plas (piano), Maartje van Assema, Silke Kolfschoten (viool), Jytte Balm (altviool), Sofie Dumoulin (cello)

 

18:04

C. Schumann: Pianotrio in g, op. 17, deel I – Allegro

Meike van der Heijden (piano), Sara van Melle (viool), Nynke van Royen (cello)

 

18:11

E. Korngold: Suite op. 23, deel II – Waltz

Kris van der Plas (piano), Silke Kolfschoten, Vera Backer (viool), Karla Röckmann (cello)

 

18:20

A. Dvořâk: Pianokwartet ‘Bagatellen’, op. 47, deel I – Allegro Scherzando

Meike van der Heijden (piano), Paula van der Willigen, Otto Back (viool), Lieve Marees (cello)

Hemel (kamermuziek vanaf 16.00) - Programma en livestream

Dit programma is te bekijken via https://www.twitch.tv/zcwhemel.

 

16:00

W.A. Mozart: Fluitkwartet in G, KV285, deel I – Allegro

Sarah van der Lijke (dwarsfluit), Emmy Kernkamp (viool), Linde Bijvoet (altviool), Merle Doesburg (cello)

 

16:09

J. Brahms: Klarinetkwintet in b, op. 115, deel II – Adagio

Gijs Linn (klarinet), Victor Schwarzwälder, Emmy Kernkamp (viool), Sophie van Veen (altviool), Zoey Dor (cello)

 

16:18

P. Taffanel: Blaaskwintet, deel II – Andante

Laura Roman-Vals (dwarsfluit), Maarit van der Linden (hobo), Sanne Peters (klarinet), Emma Vondenhoff (fagot), Marah Maintz (hoorn)

 

16:27

A. Pärt: Da pacem domine

Floris Bordewijk, Simone van Kleef (viool), Emma van den Wijngaard (altviool), Simon Zweers (cello)

 

16:35

G. Bacewicz: Vioolkwartet, deel III – Molto allegro

Simone van Kleef, Ida den Hoedt, Anne van Grootheest, Noortje Kroep (viool)

 

16:42

K. Goepfart: Blaaskwartet, deel I – Alegro risoluto

Merel Popken (dwarsfluit), Maarit van der Linden (hobo), Paulien Backer (klarinet), Roos Vondenhoff (fagot)

 

16:52

J. Haydn: Schotse en Welsh volksliederen

Roos Vondenhoff (fagot), Rosalie Rutgers (viool), Hannah Krekel (altviool), Meike Esch (cello)

 

17:00

J. Haydn: Strijkkwartet op. 54 nr. 1 in G, deel I – Allegro con brio

Rosalie Rutgers, Ida den Hoedt (viool), Titus van Rijn (altviool), Chiara Keeman (cello)

 

17:06

W.A. Mozart: Allegretto, KV68

Sarah van der Lijke (dwarsfluit), Bente Meulenbeld (hobo), Hafey Lilja Hreinsdóttir (fagot), Wendel de Bruijne (altviool)

 

17:13

L. van Beethoven: Serenade in D, op. 25, delen I – Entratra, allegro & III – Allegro molto

Merel Popken (dwarsfluit), Vera Backer (viool), Alix Rodenburg (altviool)

 

17:22

F. Devienne: Fluitkwartet in G, op. 11 no. 1 – Allegro

Carlien Oudeman (dwarsfluit), Simone van Kleef (viool), Anthe de Zwart (altviool), Mette Schiphorst (cello)

 

17:33

I. Lachner: Sonatine voor drie violen in G, op. 90/1 – Allegro moderato

Mischa Marx (dwarsfluit), Liselotte Polman, Rosalie Rutgers (viool)

 

17:41

J. Haydn: Pianotrio no. 36 in Es, deel I – Allegro moderato

Meike van der Heijden (piano), Tobias de Wit (viool), Mette Schiphorst (cello)

 

17:48

J. Haydn: Pianotrio op. 18 in A, deel I – Allegro

Felix Hoezen (piano), Otto Back (viool), Lieve Marees (cello)

 

17:58

F. Schubert: Pianotrio nr. 1 in Bes, op. 99, deel III – Allegro

Ilja Zevenhek (piano), Raïsa Ploeg (viool), Zoey Dor (cello)

 

18:10

A. Dvořâk: Pianokwintet nr. 2 in A, op. 81, deel II – Dumka

Zara Le Clercq (piano), Maartje van Assema, Hannah Roest (viool), Floris Heeres (altviool), Sofie Dumoulin (cello)

 

18:22

M. Glinka: Drei Russische Lieder, I – Moderato

Sarah van der Lijke (dwarsfluit), Ilja de Goede (piano), Matthijs van der Kolk (cello)

 

18:28

F. Schubert: Pianotrio no. 2 in Es, D929, deel II – Andante con moto

Felix Hoezen (piano), Alan Mukriani (viool), Aymara Gosen (cello)

Kerk (avondprogramma vanaf 20.15) - Programma en livestream

Dit programma is te bekijken via https://www.twitch.tv/zomercursusws.

 

20.15

R. SCHUMANN: KONZERT-ALLEGRO MIT INTRODUKTION IN D, OP. 134

Solist: Kris van der Plas (piano)

Kamerorkest van Zomercursus Woudschoten

o.l.v. Berend Stumphius

 

20.45

 

C.M. VON WEBER: ANDANTE E RONDO UNGARESE, OP. 35

Solist: Floris Heeres (altviool)

Kamerorkest van Zomercursus Woudschoten

o.l.v. Carlos Callewaert

 

21.15

 

Bekendmaking winnaars Ru Sevenhuijsen Prijs 2022

 

21.30

 

H. PURCELL: REMEMBER NOT, LORD, OUR OFFENCES

Koor van de Zomercursus Woudschoten 2022 o.l.v. Frank Brakkee

 

21.40

 

Tutti-orkest en koor van de Zomercursus Woudschoten 2022 o.l.v. Carlos Callewaert